Kredyty i pożyczki Kategoria: Kredyty i pożyczki

Kategoria Kredyty i pożyczki moderowanego katalogu stron internetowych o tematyce finansowej FinanSOS.pl zawiera serwisy prezentujące informacje o różnego rodzaju kredytach bankowych i pożyczkach bez BIK, a także serwisy firm pośrednictwa finansowego zajmujących się doradztwem kredytowym.

Kredyty i pożyczki - ostatnio dodane lub edytowane wpisy:

  • Pożyczki społecznościowe - Kokos.pl »

    Serwis Kokos. pl jest internetową platformą umożliwiającą zaciągnięcie szybkiej i bezpośredniej pożyczki gotówkowej przez Internet. Kokos funkcjonuje w oparciu o aukcje pożyczkowe, które mają kilku Inwestorów, każdy z nich posiada udział od 50 do 5000 zł. Serwis promuje coraz popularniejsze na zachodzie pożyczki społecznościowe, a więc pożyczki bez BIK od prywatnych Inwestorów. Spłacając terminowo raty takich pożyczek budujemy zaufanie i zwiększamy swój rating. Kolejne gwiazdki przy koncie Użytkownika zwiększają maksymalny limit pożyczki od 2500, przez 5000, 10000, aż do 25 000 zł. W trakcie istnienia serwisu za jego pośrednictwem udzielono (wg. stanu na 24 stycznia 2013 roku) 40 728 pożyczek na łączną kwotę 82, 5 mln złotych. Średnia opłacalność pożyczek społecznościowych zaciągniętych za pośrednictwem serwisu Kokos. pl wynosi obecnie prawie 93%. Średni zysk Inwestora to natomiast nieco ponad 19% (maksymalny zysk może wynieść 22%).

    Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
  • Blog Pier*****e kredyty! »

    Tytuł tego bloga mówi za siebie. Auto postanowił pozbyć się całkowicie kredytów, które zaciągnął z głupoty… jak sam przyznał w jednym z wpisów. Na blog przedstawiane są kolejne kroki w wyjściu z zadłużenia, informacje o mniejszych i większych sukcesach w spłacie kredytów gotówkowych, ratalnych i odnawialnych zaciągniętych przez autora serwisu. Blog jest ciekawym przykładem determinacji w pozbywaniu się zadłużenia i kończenia z „życiem na kredyt”. Autor bloga w momencie kulminacyjnym co miesiąc przeznaczał już 25% swoich dochodów na obsługę zobowiązań kredytowych, ale przy odpowiedniej determinacji w ciągu kilku lat udało mu się całkowicie spłacić kredyty i dziś jest człowiekiem zupełnie wolnym od bankowych zobowiązań. Łatwo dziś wpaść w spiralę kredytową i zacząć pracować tylko na spłatę kredytów i zobowiązań finansowych, ten blog przedstawia alternatywę dla „życia na kredyt”, alternatywą tą jest oszczędzanie i wydawanie pieniędzy, które fizycznie zarabiamy.

    Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kredyty i pożyczki

Kredyty i pożyczki - zasugeruj nową podkategorię:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: