Strony związane z hasłem 'pożyczki':

 • Pożyczki społecznościowe - Kokos.pl »

  Serwis Kokos. pl jest internetową platformą umożliwiającą zaciągnięcie szybkiej i bezpośredniej pożyczki gotówkowej przez Internet. Kokos funkcjonuje w oparciu o aukcje pożyczkowe, które mają kilku Inwestorów, każdy z nich posiada udział od 50 do 5000 zł. Serwis promuje coraz popularniejsze na zachodzie pożyczki społecznościowe, a więc pożyczki bez BIK od prywatnych Inwestorów. Spłacając terminowo raty takich pożyczek budujemy zaufanie i zwiększamy swój rating. Kolejne gwiazdki przy koncie Użytkownika zwiększają maksymalny limit pożyczki od 2500, przez 5000, 10000, aż do 25 000 zł. W trakcie istnienia serwisu za jego pośrednictwem udzielono (wg. stanu na 24 stycznia 2013 roku) 40 728 pożyczek na łączną kwotę 82, 5 mln złotych. Średnia opłacalność pożyczek społecznościowych zaciągniętych za pośrednictwem serwisu Kokos. pl wynosi obecnie prawie 93%. Średni zysk Inwestora to natomiast nieco ponad 19% (maksymalny zysk może wynieść 22%).

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gazeta Finansowa online »

  Internetowe wydanie tygodnika Gazeta Finansowa, ukazującego się w kioskach i punktach sprzedaży prasy każdy piątek. Na portalu zamieszczane są najciekawsze artykuły i publikacje z papierowego wydania gazety. Z tygodnikiem współpracuje wielu wybitnych ekspertów z zakresu finansów, biznesu i gospodarki, jak chociażby prof. dr hab. Krzysztof Rybiński, prof. dr hab. Stanisław Gomułka czy prof. dr hab. Grzegorz Kołodko. Na portalu ukazują się także informacje o zawartości aktualnego wydania gazety. Treści zamieszczane w Gazecie Finansowej dotyczą głównie finansów, biznesu, doradztwa finansowego, prawa finansowego, rynku nieruchomości oraz polityki. Jest to także ciekawe źródło informacji na temat aktualnej sytuacji na rynku kredytowym (przykładowy artykuł z gazety: Pojedynek ofert banków i prywatnych firm pożyczkowych). Polecamy portal gf24. pl jako bardzo interesujące źródło informacji finansowych i gospodarczych.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIK »

  Strona www Biura Informacji Kredytowej, które dostarcza bankom, SKOK-om, przedsiębiorcom i konsumentom informacji zwiększających zaufanie i bezpieczeństwo uczestników polskiego obrotu gospodarczego. Mający siedzibę w Warszawie przy ul. Postępu 17A BIK, gromadzi oraz udostępnia informacje o tym czy konsumenci lub przedsiębiorcy w terminie spłacają swoje kredyty. Takie informacje BIK otrzymuje od banków i SKOK-ów, ale również instytucji finansowych udzielających kredytów i pożyczek poza sektorem bankowym. Biuro Informacji Kredytowej spełnia ważną rolę społeczną, z jednej strony zapobiegając nadmiernemu zadłużaniu się, a z drugiej wspierając odpowiedzialne kredytowanie. Każda osoba fizyczna może raz na 6 miesięcy pobrać bezpłatnie raport BIK i sprawdzić swoją historię kredytową (istnieje również możliwość pobrania płatnego raportu rozszerzonego, zawierającego informacje o ocenie punktowej).

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »